PERSHENDETJE

Mos rri ne hije, por na kontakto.

Le te fillojme nje bisede!

Me deshire do te lexonim mesazhin tend!

Aresyet e ardhjes tende ne websitin e kishes mund te jene te ndryshme, dhe do te donim te dinim me shume mbi to. Qofsh ti besimtar i Krishtit, vizitor apo thjesht per kersheri, mos ngurro te na lesh kontaktin tend. Nese ke koment, te lutem ndjehu lirshem te shprehesh!