Endrit & Zhaneta Mullisi

Mireserdhet ne websitin e Kishes Ungjillore Shqiptare. Permes ketij websiti ne duam qe ju te keni nje eksperience paraprake mbi ate qe ne jemi dhe bejme. Ne jemi inisiatoret e fillimit te kishes shqiptare por mbi te gjitha prinder te lumtur te vajzes sone Amandes.

Po jetojme ne nje kohe kur njerezit kane shume pyetje dhe shqiptaret nuk jane me ndryshe. Ne besojme qe nje komunitet besimi ka shume per t’i ofruar komunitetit shqiptar ne Kanada.

Menyra me e mire per te na njohur eshte te besh hapin tend. Ne jemi te gatshem per t’u njohur me ty. Mund te na vizitosh tek nje nga takimet tona apo te bejme nje bisede miqesore ne nje ambjent tjeter.

Shpresojme te takohemi se shpejti,

Endrit dhe Zhaneta Mullisi