Urra – CD me kenge per femije

urraSapo ka dale nje CD me kenge per femije, prodhim i Radio 7. Kenget jane ritmike dhe te mira per t’u degjuar si ne makine dhe ne shtepi. Kontakto per te marre kopjen tende.

0 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *